شرکت بازرگانی پدیداوران ترخیص با هدف فعالیت در واردات وصادرات پا به عرصه وجود نهاد و با بیش از 25 سال سابقه کار مفید در امر ترخیص ازکلیه گمرکات و بنادر کشور و با داشتن نمایندگی در بنادر شهید رجایی و خرمشهر و تهران مفتخر است کلیه کالا های مجاز وارداتی و صادراتی اعم از هوایی ، زمینی ،بندر جنوبی و شمالی و منطقه ازاد ، شما بازرگانان و مدیران محترم را با کمترین هزینه در اسرع وقت تضمین کند.

 

این شرکت دارای پرسنل مجرب در بخشهای مختلف تخصصی ترخیص کالا بوده و انجام مراحل ترخیص توسط مسئول و پرسنل هر بخش جداگانه انجام می گیرد .

 

اکنون فعالیت شرکت گسترده تر از گذشته در بخش بازرگانی و مشاوره دارای فعالیت بوده و در این زمینه امکان همکاری و مشاوره در امر صادرات واردات و ترانزیت کالا به مناطق ویژه و آزاد تجاری را دارد و شما را از مبداء در بخش حمل و نقل دریائی و زمینی تا مقصد و انجام امور بازرگانی و ترخیص ( تا محل پروژه – واحد تولیدی و انبار کالای تجاری ) و استفاده از امکانات و امتیازات منطقه ویژه شهید رجائی و سایر مناطق آزاد و ویژه تجاری بهرمند گردید .

 

رمز موفقیت ما از بدو تاکنون سرعت،دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی و ارائه عملیات اجرایی و نیز ارایه راهکارهای مناسب برای حفظ منافع اقتصادی شرکت هایی که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم بوده است.

 

25years

 

در تمامی پروسه های بازرگانی از خرید تا حمل به انبار شما با نظارت مستقیم نمایندگان شرکت با شما خواهیم بود.